Okenní doplňky

Nejenom samotným oknům, vstupním dveřím či zimním zahradám věnuje firma M stolárna Zlín svou pozornost. Samozřejmostí je rovněž nabídka všech výrobků, které dotváří okna či dveře do komplexního celku.
Nabízíme tedy :

vnitřní parapety :

k oknům je možno dodat a samozřejmě i osadit vnitřní parapety vyrobené z různých materiálů.

Nejběžnějším standardem je parapetní deska dřevotřísková ve vlhkuvzdorném provedení v šířkách až do 1m se zakončením v podobě „nosu“ a celou řadou povrchových úprav :
bílá, šedá, šedý mramor, světlý dub, tmavý dub, buk, javor, olše, třešeň, mahagon

Dále je možno použít parapety komůrkové z tvrdého PVC v šířkách do 60cm a odstíny :
bílá, šedý mramor, buk, zlatý dub, třešeň

Na zakázku je možno vyrobit i parapety z dýhované dřevotřísky či masivu a opatřit je povrchovou úpravou shodnou s provedením okenních či jiných výplní.

vnější parapety

rovněž zde se nabízí několik variant provedení.

velmi oblíbenými jsou v současné době vnější parapetní desky z taženého hliníku s nosem 25mm, šířkou do 36cm a povrchovou úpravou nástřikem či eloxováním v odstínech :
bílá RAL 9016, tmavě hnědá 8019, světle hnědá 8003, stříbrná, bronz a na zakázku i jiné nástřiky dle stupnice RAL.

nabízíme i klasické parapety z pozinkovaného plech tloušťky 0,7mm a šířky do 40cm se standardní povrchovou úpravou bílá 9016, hnědá 8017, případně volitelné barvy dle stupnice RAL.

na zakázku je možno samozřejmě dodat i parapety z jiných materiálů, např. mědi.

interiérové žaluzie

vhodným a dnes často nezbytným doplňkem oken jsou interiérové horizontální žaluzie. Naše firma dodává žaluzie ISSO design se sdruženým ovládáním pomocí řetízku. Lamely jsou vyrobeny z hliníku v široké škále barev jak podle stupnice RAL, tak i v různých provedeních imitace dřevěných designů, ve standardním či celostinícím provedení.

sítě proti hmyzu

pro zajištění dostatečného komfortu zejména v letním období je možno okna i balkonové dveře opatřit odnímatelnými případně dveřními otevíratelnými sítěmi proti hmyzu.

 
Úvod > Produkty > Ostatní produkty > Okenní doplňky